Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4025

Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem mieszkania po remoncie w centrum miasta przy ul.Stodolnej. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 znajdujące się na 3-cim pietrze 4-piętrowego bloku. Blok ocieplony, klatka ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,55 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
mieszkanie na wynajem

977-MW-4024

Agencja HomeSerwis nieruchomości prezentuje do wynajmu atrakcyjny apartament o powierzchni 52 m2 na parterze bloku w zamkniętym osiedlu przy ul.Pogodnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki z WC, dużego salonu połączonego z kuchnią ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
48,11 zł
cena 2 550 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wojciechowice, Bidziny

Wojciechowice, Bidziny
dom na sprzedaż

977-DS-4023

Agencja HOMeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż byłego gospodarstwa, w skład którego wchodzą: dom murowany oraz budynki gospodarcze murowane, całość na działce 3000 m2 . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bidziny gmina ...

Powierzchnia
65,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Cena za m2
3 030,77 zł
cena 197 000 
dom na sprzedaż - Wojciechowice, Bidziny
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
lokal na wynajem

977-LW-4022

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo- usługowy znajdujący się na parterze w centrum osiedla Ogrody (przy bazarku), przy ul. Jana Pawła II w Ostrowcu Św. Lokal o powierzchni ok 45 m2 składa się z sali sprzedażowej, ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
53,19 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice

Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
dom na sprzedaż

977-DS-4021

Działka z domem do całkowitego remontu, wszystkie media. Agencja Home Serwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom parterowy z poddaszem do zaadoptowania o powierzchni 84 m2 z piękną działką o powierzchni 2757 m2 przy ul. Józefówka w Ostrowcu Św. Rozpoczęto ...

Powierzchnia
84,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 757 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 726,19 zł
cena 229 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza

Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
dom na sprzedaż

977-DS-4020

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty blachodachówką, ocieplenie styropianem 15 cm, okna i stolarka ...

Powierzchnia
228,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
697 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 166,67 zł
cena 950 000 
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-4019

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu pojazdów. Dom parterowy z wysokim poddaszem użytkowym stanowiącym ...

Powierzchnia
166,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 175 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 981,93 zł
cena 1 159 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4018

Agencja HomeSerwis nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 57 m2, piętro 3/10 w wieżowcu na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie dwustronne (północ -południe), posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, WC, przedpokój, balkon ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,06 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Kontakt

Agencja biuro HOMEserwis NIERUCHOMOŚCI      Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Ożarów, Bałtów, Kunów, Lipsko, Waśniów, Tarłów, Wojciechowice, Iłża,Nowa Słupia,Pawłów,Sienno,Zawichost.
biuro główne ul. Iłżecka 23, 27-400 Ostrowiec Św.
tel. 41 247 61 38  (w godz. 8.30-15.00)

tel.kom.512 600 012  (w godz. 8.00-21.00)                                                         
e-mail: biuro@977.pl

Biuro  jest czynne w godz: 8.30-15.00
Sobota, niedziela : 9.00-12.00 (praca w terenie, możliwe spotkanie po uzgodnieniu telefonicznym)

rozumiem