oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4018

Agencja HomeSerwis nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 57 m2, piętro 3/10 w wieżowcu na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie dwustronne (północ -południe), posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, WC, przedpokój, balkon loggia. Mieszkanie ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,06 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4017

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe przy ul.Jasnej w Ostrowcu Św., piętro 2/4. Mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem) widnej kuchni, łazienki z WC o przedpokoju. Do mieszkania ...

Powierzchnia
55,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,41 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
mieszkanie na wynajem

977-MW-4016

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,06 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4006

Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 wystawia do wynajmu mieszkanie o powierzchni 34 m2, piętro 2/4 przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie jednostronne, południowa ekspozycja okien, posiada dwa przechodnie pokoje (jeden z wyjściem ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,71 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4002

Agencja HomeSerwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie posiada dwa pokoje (jeden z balkonem), widną kuchnię, łazienkę i przedpokój. Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,33 zł
cena 1 750 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki

Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
mieszkanie na wynajem

977-MW-3994

Agencja Homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 M2 w osiedlu Stawki, piętro 2/4. Mieszkanie dwustronne, posiada dwa pokoje, kuchnię, łazienkę WC oraz przedpokój. Mieszkanie po remoncie, czyste ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,77 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Stawki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem