bez prowizji
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3909

Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują się 4 niezależne mieszkania. Prezentowany lokal mieszkalny o powierzchni 90 ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Cena za m2
5 766,67 zł
cena 519 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kunów, Boksycka

Kunów, Boksycka
dom na sprzedaż

977-DS-3906

Agencja HOMEserwis Nieruchomości ul. Iłżecka 23, Ostrowiec Św. prezentuje do sprzedaży dom dwu-kondygnacyjny z lat 70-tych w miejscowości Boksycka, graniczącej z Ostrowcem Św. Dom do adaptacji o powierzchni użytkowej ok.160 m2 z działką o powierzchni 3900 m2. Wybudowany ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 900 m²
Cena za m2
2 249,38 zł
cena 359 900 
dom na sprzedaż - Kunów, Boksycka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kunów, Janik

Kunów, Janik
dom na sprzedaż

977-DS-3897

Agencja HOMEserwis Ostrowiec >Świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu 1965r. Dach kryty eternitem, okna PCV. Bliska odległość do Kunowa oraz Ostrowca ...

Powierzchnia
45,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 253 m²
Cena za m2
4 422,22 zł
cena 199 000 
dom na sprzedaż - Kunów, Janik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ożarów, Nowe

Ożarów, Nowe
dom na sprzedaż

977-DS-3894

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. oferuje sprzedaż 2 budynków mieszkalnych, w tym budynku mieszkalnego o pow. 260 m2 z poddaszem użytkowym w miejscowości Nowe, blisko Wisły, na granicy województwa świętokrzyskiego i lubelskiego, w trójkącie turystycznym pomiędzy Sandomierzem, ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 200 m²
Cena za m2
1 838,46 zł
cena 478 000 
dom na sprzedaż - Ożarów, Nowe
bez prowizji
dom na sprzedaż - Bodzechów, Szewna

Bodzechów, Szewna
dom na sprzedaż

977-DS-3884

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowanego na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 110 m2. Dom ocieplony, otynkowany, dach kryty blachodachówką. Parter domu stanowi pomieszczenia gospodarcze, kotłownię oraz toaletę, ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
817 m²
Cena za m2
4 154,55 zł
cena 457 000 
dom na sprzedaż - Bodzechów, Szewna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
dom na sprzedaż

977-DS-3852

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż obiekt komercyjny, kamienicę 1-piętrową przy ul. Sandomierskiej w Ostrowcu, jest to budynek mieszkalny z lokalem użytkowym. Powierzchnia zabudowy 245 m2. Działka znajduje się na terenach o zabudowie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 966,67 zł
cena 590 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Kryteria wyszukiwania

rozumiem