oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice

Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
dom na sprzedaż

977-DS-4021

Działka z domem do całkowitego remontu, wszystkie media. Agencja Home Serwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom parterowy z poddaszem do zaadoptowania o powierzchni 84 m2 z piękną działką o powierzchni 2757 m2 przy ul. Józefówka w Ostrowcu Św. Rozpoczęto remont ...

Powierzchnia
84,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 757 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 726,19 zł
cena 229 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza

Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
dom na sprzedaż

977-DS-4020

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty blachodachówką, ocieplenie styropianem 15 cm, okna i stolarka wewnętrzna drewniana, ...

Powierzchnia
228,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
697 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 166,67 zł
cena 950 000 
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-4019

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu pojazdów. Dom parterowy z wysokim poddaszem użytkowym stanowiącym 1 piętro, zbudowany ...

Powierzchnia
166,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 175 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 981,93 zł
cena 1 159 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sadowie, Czerwona Góra

Sadowie, Czerwona Góra
dom na sprzedaż

977-DS-4014

Agencja HOMEserwis Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu mieszkalnego/ wypoczynkowego z bali drewnianych wybudowanego metodą tradycyjną przez góralskich budowniczych. Dom posadowiony na 2-metrowych ogromnych słupach z kamienia. Miejsce w pełni ...

Powierzchnia
65,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 600 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 307,69 zł
cena 475 000 
dom na sprzedaż - Sadowie, Czerwona Góra
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-4012

Agencja HOME serwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom parterowy, murowany z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej ok 65 m2, z działką 469 m2 przy ul. Siennieńskiej w Ostrowcu Św. Dom z lat 60-tych, posiada suterenę z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi, ...

Powierzchnia
67,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
469 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 716,42 zł
cena 249 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta

Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
dom na sprzedaż

977-DS-4011

Agencja HomeSerwis nieruchomości 27-400 Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną przy granicy miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Proponowana nieruchomość to dom murowany z lat 70-tych o powierzchni ok 240 m2 z 4 działkami ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 065 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 741,94 zł
cena 680 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
Kryteria wyszukiwania

rozumiem