oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ćmielów

Ćmielów
dom na sprzedaż

977-DS-3731

Agencja Home Serwis Nieruchomości wystawia do sprzedaży dom z lat 80-tych o powierzchni 206 m2 z działką o powierzchni 1390 m2 w Ćmielowie, 10 km od Ostrowca Św. Dom wybudowany z czerwonej cegły i pustaka, ocieplony, kryty blachą. Posiada sutereny z kotłownią i pomieszczeniami ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 360 m²
Cena za m2
2 218,45 zł
cena 457 000 
dom na sprzedaż - Ćmielów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bodzechów, Świrna

Bodzechów, Świrna
dom na sprzedaż

977-DS-3684

Agencja HOMEserwis oefruje sprzedaż domu murowanego -piętrowego w miejscowości Świrna przy granicy miasta Ostrowca. Dom 140 m2 na działce 1200 m2. Dom podpiwniczony (garaż, letnia kuchnia, pralnia, kotłownia). Pierwsze piętro to kuchnia, salon, 2 pokoje, łazienka, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 635,71 zł
cena 369 000 
dom na sprzedaż - Bodzechów, Świrna
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na wynajem

977-DW-3673

Agencja HomeSerwis nieruchomosci ul. Iłżecka 23 wystawia do wynajmu dom o powierzchni ok 65 m2 z działką 300m2 przy ul. Kopernika w Ostrowcu Św. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza i ganku. Jest wyposażony w niezbędne meble i sprzęty AGD. Możliwość ...

Powierzchnia
65,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20,00 zł
cena 1 300 
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wojciechowice, Koszyce

Wojciechowice, Koszyce
dom na sprzedaż

977-DS-3628

Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży gospodarstwo rolne w miejscowości Koszyce gmina Wojciechowice. (13 km od Opatowa, 23 km od Ostrowca Św., 12 km od Ożarowa). Nieruchomość stanowi murowany, parterowy dom z lat 60-tych, rozbudowany ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 100 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 840 000 
dom na sprzedaż - Wojciechowice, Koszyce

Kunów, Janik
dom na sprzedaż

HOM-DS-3594

Agencja nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż duży dom 2-rodzinny o powierzchni całkowitej 271,3 m2, pow. użytkowej 230 m2 na działce 4980 m2 w miejscowości Janik k/ Ostrowca Św.Posesja znajduje się w cichej okolicy domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 980 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 904,35 zł
cena 898 000 
dom na sprzedaż - Kunów, Janik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3521

Agencja HOMEserwis oferuje sprzedaż 2-kondygnacyjnego domu typu bliźniak w centrum miasta przy ul.Sienkiewicza. Dom o pow, 118 m2 na działce 269 m2. Dom ocieplony i otynkowany. Na parterze domu znajduje się lokal usługowy przeszklony (aktualnie biuro ubezpieczeń). Na ...

Powierzchnia
118,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
269 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 254,24 zł
cena 620 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem