oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ożarów, Nowe

Ożarów, Nowe
dom na sprzedaż

977-DS-3894

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. oferuje sprzedaż 2 budynków mieszkalnych, w tym budynku mieszkalnego o pow. 260 m2 z poddaszem użytkowym w miejscowości Nowe, blisko Wisły, na granicy województwa świętokrzyskiego i lubelskiego, w trójkącie turystycznym pomiędzy Sandomierzem, ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 200 m²
Cena za m2
1 838,46 zł
cena 478 000 
dom na sprzedaż - Ożarów, Nowe
bez prowizji
dom na sprzedaż - Bodzechów, Szewna

Bodzechów, Szewna
dom na sprzedaż

977-DS-3884

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowanego na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 110 m2. Dom ocieplony, otynkowany, dach kryty blachodachówką. Parter domu stanowi pomieszczenia gospodarcze, kotłownię oraz toaletę, ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
817 m²
Cena za m2
4 154,55 zł
cena 457 000 
dom na sprzedaż - Bodzechów, Szewna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
dom na sprzedaż

977-DS-3852

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż obiekt komercyjny, kamienicę 1-piętrową przy ul. Sandomierskiej w Ostrowcu, jest to budynek mieszkalny z lokalem użytkowym. Powierzchnia zabudowy 245 m2. Działka znajduje się na terenach o zabudowie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 966,67 zł
cena 590 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków

Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
dom na sprzedaż

977-DS-3832

Agencja HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż domu parterowego o pow. 80 m2 na działce 620 m2. Dom znajduje się w dzielnicy Henryków, przy ul. Krasińskiego 2 w Ostrowcu Św.                          Dom murowany z białej cegły, z potencjałem do własnej aranżacji. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
620 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 212,50 zł
cena 257 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Waśniów

Waśniów
dom na sprzedaż

977-DS-3830

Agencja HomeSerwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży dom drewniano- murowany, parterowy o powierzchni 67 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 znajdujący się w Waśniowie ok. 15 km od Ostrowca Św. Dom z lat 50-tych podpiwniczony, częściowo ...

Powierzchnia
67,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Cena za m2
3 208,96 zł
cena 215 000 
dom na sprzedaż - Waśniów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
dom na sprzedaż

977-DS-3828

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 107 m2 na działce 143 m2 przy ul. jasnej w Ostrowcu Św. Dom murowany 1-piętrowy znajdujący się w cichej uliczce, w drugiej linii zabudowy od strony ulicy Sandomierskiej. Parter ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
143 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 102,80 zł
cena 225 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
Kryteria wyszukiwania

rozumiem