oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na wynajem

977-DW-3940

Agencja HOME serwis nieruchomości prezentuje do wynajmu parterowy dom o powierzchni 70 m2 w Ostrowcu Św. Dom ocieplony, kryty blachą, okna PCV, na podłogach płytki, posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę i hol, po odświeżeniu. Dom wyposażony w meble kuchenne i sprzęty ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Cena za m2
21,43 zł
cena 1 500 
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza

Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
dom na sprzedaż

977-DS-3934

Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w stanie surowym otwartym w dzielnicy Kolonia Robotnicza, wśród nowych domów jednorodzinnych, lokalizacja w cichym osiedlu w pobliżu lasu. Dom o powierzchni całkowitej 204 m2 i użytkowej ...

Powierzchnia
204,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 602,94 zł
cena 327 000 
bez prowizji
dom na sprzedaż - Ożarów

Ożarów
dom na sprzedaż

977-DS-3918

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami o powierzchniach 56, 58, 58 m2. Jedno mieszkanie znajduje się na parterze budynku, dwa kolejne ...

Powierzchnia
187,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 783 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 593,58 zł
cena 485 000 
dom na sprzedaż - Ożarów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3909

Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują się 4 niezależne mieszkania. Prezentowany lokal mieszkalny o powierzchni 90 ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Cena za m2
5 766,67 zł
cena 519 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kunów, Boksycka

Kunów, Boksycka
dom na sprzedaż

977-DS-3906

Agencja HOMEserwis Nieruchomości ul. Iłżecka 23, Ostrowiec Św. prezentuje do sprzedaży dom dwu-kondygnacyjny z lat 70-tych w miejscowości Boksycka, graniczącej z Ostrowcem Św. Dom do adaptacji o powierzchni użytkowej ok.160 m2 z działką o powierzchni 3900 m2. Wybudowany ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 900 m²
Cena za m2
2 249,38 zł
cena 359 900 
dom na sprzedaż - Kunów, Boksycka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kunów, Janik

Kunów, Janik
dom na sprzedaż

977-DS-3897

Agencja HOMEserwis Ostrowiec >Świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu 1965r. Dach kryty eternitem, okna PCV. Bliska odległość do Kunowa oraz Ostrowca ...

Powierzchnia
45,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 253 m²
Cena za m2
4 422,22 zł
cena 199 000 
dom na sprzedaż - Kunów, Janik
Kryteria wyszukiwania

rozumiem