oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3989

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni 102 m2 na działce 1137 m2 przy ul. Czerwińskiego/ ul.Kuźnia w Ostrowcu Św. W skład domu wchodzą: salon z jadalnią, 2 sypialnie, kuchnia, garderoba, 2 łazienki i hol z zabudową. Dom ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 137 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 072,73 zł
cena 998 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-3983

Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od ul.Bałtowskiej). Działka o powierzchni 1000 m/2 zabudowana jest komfortowym domem jednorodzinnym ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 308,08 zł
cena 1 249 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bodzechów, Wólka Bodzechowska

Bodzechów, Wólka Bodzechowska
dom na sprzedaż

977-DS-3972

Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. Działka ogrodzona, ściany boczne domu murowane z białej cegły, pozostałe 2 ściany solidne ...

Powierzchnia
71,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 605,63 zł
cena 185 000 
dom na sprzedaż - Bodzechów, Wólka Bodzechowska
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na wynajem

977-DW-3957

Agencja HOMEserwis Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem domu o pow. 180 m2 4 pokoi na działce 800 m2. Parter domu stanowią: salon z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie, łazienka. Salon z wyjściem na taras, przedpokój z mała garderobą. Wyposażenie kuchni: zmywarka, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19,44 zł
cena 3 500 
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
dom na sprzedaż

977-DS-3951

Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu jedno-rodzinnego o pow. 56 m2 na działce 5400 m2 przy ul. Stalowej (boczna ul.Opatowskiej). Na terenie posesji znajduje się także budynek gospodarczy murowany, w ogrodzie stare drzewa ...

Powierzchnia
56,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 400 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 375,00 zł
cena 189 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków

Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
dom na sprzedaż

977-DS-3941

Agencja nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży dom 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 133 m2 z działką 496 m2 przy ul.Iłżeckiej. Dom z lat 60-tych, ocieplony, otynkowany. Podstawowy materiał budowlany - cegła i ...

Powierzchnia
133,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
496 m²
Cena za m2
3 751,88 zł
cena 499 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem