oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta

Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3932

Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży lokal (kiedyś użytkowy) obecnie mieszkalny (przekształcony, ze wszystkimi pozwoleniami, również konserwatora zabytków) przy ul. Staszica 1 w Ostrowcu Św. Lokal o powierzchni 30 m2 znajduje ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
2 833,33 zł
cena 85 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bodzechów, Szewna

Bodzechów, Szewna
działka na sprzedaż

977-GS-3928

Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy Szarotka. Media: kanalizacja przy działce natomiast woda, gaz i prąd po przeciwnej stronie ...

Powierzchnia
7 627,00 m2
Cena za m2
39,99 zł
cena 305 000 
działka na sprzedaż - Bodzechów, Szewna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sienno, Osówka

Sienno, Osówka
działka na sprzedaż

977-GS-3923

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlano-rolną z zabudowaniami w miejscowości Osówka gmina Sienno. Na działce o powierzchni 6500 m2 znajdują się fundamenty po byłym drewnianym domu, murowany garaż, stodoła i obora, w dalszej ...

Powierzchnia
6 500,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 130 000 
działka na sprzedaż - Sienno, Osówka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
mieszkanie na wynajem

977-MW-3922

Agencja HOMEserwis Nieruchomości ul. Iłżecka 23 Ostrowiec Św. prezentuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku 4-piętrowym w Osiedlu Pułanki. Blok ocieplany, klatka z domofonem. Mieszkanie wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, nowa lodówka, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Ożarów

Ożarów
dom na sprzedaż

977-DS-3918

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami o powierzchniach 56, 58, 58 m2. Jedno mieszkanie znajduje się na parterze budynku, dwa kolejne ...

Powierzchnia
187,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 783 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 593,58 zł
cena 485 000 
dom na sprzedaż - Ożarów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kunów, Janik

Kunów, Janik
działka na sprzedaż

977-GS-3913

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl wystawia na sprzedaż działkę 1500 m2 przy ul.Polnej w Janiku, tuż za granicami miasta Ostrowca. Cicha, boczna uliczka, blisko stary las mieszany, dojazd drogą asfaltową. Sąsiedztwo lasów oraz ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
99,93 zł
cena 149 900 
działka na sprzedaż - Kunów, Janik
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38