oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3948

Agencja HOMEserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują się 4 niezależne mieszkania. Prezentowany lokal mieszkalny o powierzchni 90 ...

Powierzchnia
90,00 m2
Cena za m2
5 766,67 zł
cena 519 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
mieszkanie na wynajem

977-MW-3947

Agencja HomeSerwis nieruchomości prezentuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 3-cim piętrze 4-kondygnacyjnego bloku w os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Mieszkanie po remoncie, dwustronne, widne z małym balkonem. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków

Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
dom na sprzedaż

977-DS-3941

Agencja nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży dom 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 133 m2 z działką 496 m2 przy ul.Iłżeckiej. Dom z lat 60-tych, ocieplony, otynkowany. Podstawowy materiał budowlany - cegła i ...

Powierzchnia
133,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
496 m²
Cena za m2
3 751,88 zł
cena 499 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Henryków
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na wynajem

977-DW-3940

Agencja HOME serwis nieruchomości prezentuje do wynajmu parterowy dom o powierzchni 70 m2 w Ostrowcu Św. Dom ocieplony, kryty blachą, okna PCV, na podłogach płytki, posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę i hol, po odświeżeniu. Dom wyposażony w meble kuchenne i sprzęty ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Cena za m2
21,43 zł
cena 1 500 
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
mieszkanie na wynajem

977-MW-3939

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do wynajmu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 35 m2 na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (północ-południe), posiada duży pokój z balkonem, widną kuchnię, łazienkę z WC i przedpokój. ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza

Ostrowiec Świętokrzyski, Kolonia Robotnicza
dom na sprzedaż

977-DS-3934

Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w stanie surowym otwartym w dzielnicy Kolonia Robotnicza, wśród nowych domów jednorodzinnych, lokalizacja w cichym osiedlu w pobliżu lasu. Dom o powierzchni całkowitej 204 m2 i użytkowej ...

Powierzchnia
204,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 602,94 zł
cena 327 000 
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38