bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3967

Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem ładnego mieszkania 3-pokojowego na parterze/4 bloku w Os. Ogrody nr 5. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe meble, nowe panele podłogowe, idealnie urządzona nowoczesna łazienka, niemal ...

Powierzchnia
56,80 m2
Cena za m2
38,73 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Kąty Denkowskie

Ostrowiec Świętokrzyski, Kąty Denkowskie
mieszkanie na wynajem

977-MW-3964

Agencja HOMEserwis Nieruchomosci prezentuje do wynajmu kawalerkę o powierzchni 36 m2, piętro 4/4 w osiedlu Rosochy w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, posiada pokój z dużym balkonem, widną kuchnię, łazienkę z WC oraz korytarz. Mieszkanie zadbane, wyposażone w meble ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,89 zł
cena 1 400 
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3961

Agencja HOME serwis wystawia do wynajmu mieszkanie o powierzchni 57 m2, piętro 1/4 w osiedlu Pułanki w Ostrowcu Św. W mieszkaniu 3 pokojowym udostępnione są do wynajmu 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt ...

Powierzchnia
57,00 m2
Cena za m2
28,07 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3960

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2, piętro 1/10 w osiedlu słonecznym  w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (wschód- zachód), posiada dwa pokoje (jeden z dużym balkonem), kuchnię, łazienkę z WC oraz korytarz. Mieszkanie ...

Powierzchnia
49,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,14 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na wynajem

977-DW-3957

Agencja HOMEserwis Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem domu o pow. 180 m2 4 pokoi na działce 800 m2. Parter domu stanowią: salon z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie, łazienka. Salon z wyjściem na taras, przedpokój z mała garderobą. Wyposażenie kuchni: zmywarka, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19,44 zł
cena 3 500 
dom na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
dom na sprzedaż

977-DS-3951

Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu jedno-rodzinnego o pow. 56 m2 na działce 5400 m2 przy ul. Stalowej (boczna ul.Opatowskiej). Na terenie posesji znajduje się także budynek gospodarczy murowany, w ogrodzie stare drzewa ...

Powierzchnia
56,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 400 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 375,00 zł
cena 189 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38