oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta

Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
lokal na wynajem

977-LW-4005

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem budynku użytkowego o powierzchni ok.400 m2 przy ul Samsonowicza na działce 3000 m2. Budynek użytkowy to 1. PARTER:sklep / hurtownia o pow.200 m2 na parterze budynku, kotłownia, zaplecze socjalne i kotłownia, ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
14,87 zł
cena 461 
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-4002

Agencja HomeSerwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie posiada dwa pokoje (jeden z balkonem), widną kuchnię, łazienkę i przedpokój. Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,33 zł
cena 1 750 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kunów, Wymysłów

Kunów, Wymysłów
działka na sprzedaż

977-GS-3999

Agencja HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to działka budowlana wraz z pasem zieleni o powierzchni 759 m2, znajdująca się przy ul Słonecznej ...

Powierzchnia
2 332,00 m2
Cena za m2
72,90 zł
cena 170 000 
działka na sprzedaż - Kunów, Wymysłów
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta

Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
lokal na wynajem

977-LW-3998

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem budynku użytkowego o powierzchni ok.400 m2 przy ul Samsonowicza na działce 3000 m2. Budynek użytkowy to sklep / hurtownia o pow.200 m2 na parterze budynku oraz kotłownia, zaplecze socjalne i kotłownia, ...

Powierzchnia
225,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
17,78 zł
cena 4 000 
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Huta
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice

Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
dom na sprzedaż

977-DS-3997

Agencja nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu o pow. całkowitej 85 m2 na działce 1540 m2 przy ul.Świętokrzyskiej. Dom do gruntownego remontu, dach kryty eternitem. Parter domu stanowi garaż z kanałem oraz 2 pomieszczenia gospodarcze. ...

Powierzchnia
85,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 540 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 105,88 zł
cena 179 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Częstocice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bodzechów, Podszkodzie

Bodzechów, Podszkodzie
działka na sprzedaż

977-GS-3995

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż dużej działki 5100 m2 z Warunkami Zabudowy tuż przy granicach miasta Ostrowca. Działka rolna II klasa ziemi, część działki stanowi działka budowlana, dojazd do działki drogą asfaltową, media ...

Powierzchnia
5 100,00 m2
Cena za m2
52,75 zł
cena 269 000 
działka na sprzedaż - Bodzechów, Podszkodzie
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38