oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Denków

Ostrowiec Świętokrzyski, Denków
hala na sprzedaż

977-HS-3169

Sprzedam murowaną Halę Warsztatowo - Przemysłową o powierzchni użytkowej 140 m2 na działce o powierzchni ok 600 m2. Cały budynek jest ocieplony wraz z dachem, posiada ogrzewanie niezależne. Stolarka budynku jest plastikowa, zarówno drzwi jak i okna. Budynek posiada ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Cena za m2
3 071,43 zł
cena 430 000 
hala na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Denków
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Opatów

Opatów
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3156

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski wystawia na sprzedaż mieszkanie w bloku 2-piętrowym w miejscowości Bogusławice k Opatowa. Mieszkanie 2-pokojowe 50,85 m2 + pomieszczenia przynależne (piwnica). Mieszkanie znajduje się w bloku ocieplonym, media: prąd, woda, ...

Powierzchnia
50,85 m2
Cena za m2
4 621,44 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Opatów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3061

Agencja HomeSerwis prezentuje do sprzedaży dwa lokale mieszkalne bezczynszowe w kamienicy przy ul. Kościelnej w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego. Lokale znajdują się na pierwszym i drugim piętrze kamienicy z dwoma wejściami, działka o powierzchni 550 m2. Piętro 1- ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
550 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 618,75 zł
cena 259 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opatów, Oficjałów

Opatów, Oficjałów
dom na sprzedaż

977-DS-3044

Agencja HOMEserwis prezentuje sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 3700 m2 tuż za granicą miasta Opatowa w kierunku Sandomierza. Dom ok. 60 m2 pow. użytkowej, 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, przedpokój, cały podpiwniczony, szerokość ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 700 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 491,67 zł
cena 299 000 
dom na sprzedaż - Opatów, Oficjałów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Opatów

Opatów
działka na sprzedaż

977-GS-2977

Agencja HOMEserwis Opatów oferuje sprzedaż działki rolnej o powierzchni 50003 m2 w granicach administracyjnych miasta. Nasz agencja nieruchomości swoim działaniem obejmuje Opatów, cały powiat opatowski oraz najbliższe powiaty. Działka znajduje się blisko ulicy 1-go ...

Powierzchnia
5 003,00 m2
Cena za m2
17,99 zł
cena 89 999 
działka na sprzedaż - Opatów

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
lokal na wynajem

977-LW-2779

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. oferuje wynajem lokalu hanlowego o pow. 177 m2. Lokal znajduje się przy głównej ulicy handlowej w Centrum Handlowym. Doskonałe sąsiedztwo, w pobliżu:  Rynek Miasta, Urząd Miasta, banki, Biedronka, Targowisko Miejskie i duży parking. Lokal ...

Powierzchnia
177,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
22,60 zł
cena 4 000 
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38