oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rzeczniów, Grabowiec

Rzeczniów, Grabowiec
dom na sprzedaż

977-DS-3775

Agencja Homeserwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom murowany o powierzchni ok. 88 m2 z działką o powierzchni 7356 m2 w miejscowości Grabowiec, gmina Rzeczniów, powiat lipski, województwo mazowieckie.  Miejscowość położona jest 25 km od Ostrowca Św ...

Powierzchnia
88,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 356 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 320 000 
dom na sprzedaż - Rzeczniów, Grabowiec
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kunów

Kunów
działka na sprzedaż

977-GS-3772

Agencja HOMEerwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż działki 2600 m2 atrakcyjnej zlokalizowanej w Kunowie przy ulicy Małachowskiej. Szeroka działka z pięknym widokiem na okolicę zwieńczona od strony północnej wzgórzem porośniętym brzozami i innymi drzewami ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
57,31 zł
cena 149 000 
działka na sprzedaż - Kunów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3770

Agencja HomeSerwis Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie z potencjałem o powierzchni 46,65 m2,na 3-cim piętrze w os. Ogrody w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (północ - południe), składa się z dwóch pokoi (większy pokój z balkonem), kuchni, łazienki z ...

Powierzchnia
46,65 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 922,83 zł
cena 183 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3768

Agencja HomeSerwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, piętro 2/4 w Osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja okien wschód-zachód), przeznaczone do kapitalnego remontu. Mieszkanie ciepłe, ...

Powierzchnia
46,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 722,94 zł
cena 172 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3766

Agencja HomeSerwis nieruchomości ul.Iłżecka 23, 27-400 Ostrowiec Św. prezentuje do sprzedaży mieszkanie w Ostrowcu Św. na ul. Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 55.53 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się ono z 3 ustawnych pokoi, w tym jeden ...

Powierzchnia
55,53 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 412,03 zł
cena 245 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3765

Agencja HOMEserwis Nieruchomości wystawia na sprzedaż dwustronne mieszkanie (północ - południe) o powierzchni 44,54 m2, piętro 2/2 przy ul. Kościuszki w Ostrowcu Św. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie nie posiada ...

Powierzchnia
44,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 794,34 zł
cena 169 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
177
ofert
HOMEserwis

Agent

Licencja: 18756

biuro@977.pl

512 600 012
41 247 61 38