oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-3983

Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od ul.Bałtowskiej). Działka o powierzchni 1000 m/2 zabudowana jest komfortowym domem jednorodzinnym ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 308,08 zł
cena 1 249 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3982

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 na 1 piętrze 4-piętrowiego bloku przy ul.Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, środkowe, przeznaczone do generalnego remontu. Istnieje możliwość przesunięcia ...

Powierzchnia
57,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 414,82 zł
cena 255 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików

Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
mieszkanie na wynajem

977-MW-3980

Agencja Home serwis nieruchomości prezentuje do wynajmu kawalerkę o powierzchni 20 m2, piętro 1/4 przy ul. Śliskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie wyposażone w niezbędne meble i sprzęty AGD. Preferowany wynajem długoterminowy. Akceptacja zwierząt. Okolica ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,45 zł
cena 1 000 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwików
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3976

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w centrum Ostrowca Św. przy ul Górzystej. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, piętro 2/3, wschodnia ekspozycja okien. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, położono ...

Powierzchnia
41,90 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 749,40 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3975

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59 m2, parter/4p. na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Św. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę z WC oraz przedpokój. W mieszkaniu umeblowana i wyposażona w sprzęt została ...

Powierzchnia
59,80 m2
Cena za m2
30,10 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3974

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 37,10 m2, piętro 7/10 przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane ...

Powierzchnia
37,10 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,95 zł
cena 1 000 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem