oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3990

Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, piętro 4/4 przy ul. Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne (północ- południe), posiada dwie sypialnie, aneks kuchenny z salonem, ...

Powierzchnia
47,80 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 239 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
dom na sprzedaż

977-DS-3989

Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni 102 m2 na działce 1137 m2 przy ul. Czerwińskiego/ ul.Kuźnia w Ostrowcu Św. W skład domu wchodzą: salon z jadalnią, 2 sypialnie, kuchnia, garderoba, 2 łazienki i hol z zabudową. Dom ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 137 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 072,73 zł
cena 998 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

977-MS-3987

Agencja HOMEserwis nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 71 m2 na osiedlu Rosochy w Ostrowcu Św., piętro 4/4. Mieszkanie dwustronne (wschód- zachód), posiada 4 pokoje (jeden z z balkonem loggia) kuchnię, łazienkę, WC oraz przedpokój. Do mieszkania ...

Powierzchnia
72,40 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 558,01 zł
cena 330 000 
mieszkanie na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
lokal na wynajem

977-LW-3986

Agencja Homeserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje ofertę wynajmu lokalu magazynowo-produkcyjnego o powierzchni użytkowej 200 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Ostrowcu Św. Lokal znajduje się przy ul. Sandomierskiej na pierwszym piętrze z osobnym wejściem. Lokal ...

Powierzchnia
216,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
14,81 zł
cena 3 200 
lokal na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
mieszkanie na wynajem

977-MW-3984

Agencja HomeSerwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie w osiedlu Patronackim w Ostrowcu Św. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie dwustronne, posiada 3 pokoje (jeden z balkonem), ...

Powierzchnia
57,80 m2
Cena za m2
34,60 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin

Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
dom na sprzedaż

977-DS-3983

Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od ul.Bałtowskiej). Działka o powierzchni 1000 m/2 zabudowana jest komfortowym domem jednorodzinnym ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 308,08 zł
cena 1 249 000 
dom na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski, Gutwin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem